Solární panely pro obytná auta a karavany + příslušenství:

Solární panel-Power E- 110Wp / 12 V rozměr 1040 x 530 mm

Monokrystalické solární modul řady Power E –  je speciálně navržen pro mobilní použití solárních článků (např. Karavany, obytné automobily, jachty). V těchto solárních modulech jsou integrovány nejmodernější a zpětně kontakt ní solární články. Mají vynikající chování při nízkém osvětlení a teplotě kvůli vyššímu napětí článku. Tak i při nízkých úrovních záření, tj. slabého slunce nebo stínu, bylo vybudováno dostatečně velké napětí pro vaše baterie v karavanu, obytném automobilu. Solární panel 12V / 110 Wp – v hlinikovém rámu se speciálně tvrzeným sklem, odolnost proti otřesům.

Orientační cena: 5 590,00 Kč s DPH

Solární regulátor WP30D / 12V/30A / 2 x USB

Solární regulátor serie HELIOS – WP 30D / 12 V / 30 A je vybaven LCD displejem s mnoha funkcemi, teplota, aktuální stav nabijení. U tohoto regulátoru je možné nadstavit mnoho proměnných parametrů. Zobrazení grafických symbolů na LCD obrazovce, nadstavení vybijecích a nabijecích parametrů, ochrana proti přepólování, ochrana proti přetížení a zkratu v obvodu. Dvakrát výstup USB. Rozměry: délka 160 mm, výška 85 mm, hloubka 45 mm.

Orientační cena: 1 350,00 Kč s DPH

Střešní průchodka – jeden vývod

Kabelová střešní průchodka,  jeden vývod, bílá, odolná proti UV.

Orientační cena: 321,00 Kč s DPH

Rovný profil 55 cm – bílý / 2 kusy

Držák solárnáho panelu pro montáž  – Profi spojler rovný 55 cm – pro montáž solárních panelů, bílý. Odolnost proti ÚV záření, nerezové šrouby pro montáž panelu. Cena za 2 kusy.

Orientační cena: 1 285,00 Kč s DPH

Rohový profil černý

Upevňovací rohový profil solárních panelů pro obytné automobily, bez vrtání a dalších zásahů poškození střechy obytného automobilu. Pro lepení rohových profilu použijte SIKAFLEX 252. Možné objednat libovolný počet kusů. Cena je za 1 kus.

Orientační cena: 374,00 Kč s DPH